Chirurgia plastyczna

Powiększanie piersi

Celem operacji jest poprawa kształtu i wielkości piersi. Powiększanie piersi jest wykonywane z użyciem implantów piersiowych. Najczęściej stosowane są protezy silikonowe , zbudowane z żelu o konsystencji zbliżonej do naturalnej piersi. Wybór kształtu i wielkości implantów dokonywany jest w oparciu o budowę anatomiczną klatki piersiowej i oczekiwania pacjentki.

 

Wskazania

  • powiększenia piersi
  • wyrównania asymetrii w piersiach
  • podniesienia linii biustu
  • wymiany implantów
  • zabiegu ginekomastii


Przeciwwskazania

  • Szczegółowe informacje podczas konsultacji 


Przebieg zabiegu

Zabieg wymaga znieczulenia ogólnego. Po zabiegu zalecane jest noszenie sportowego biustonosza i unikanie wysiłków fizycznych przez 8 tygodni. Powrót do pracy po około 2 tygodniach. 

W szczególnych przypadkach małego i jednocześnie „obwisłego biustu”, konieczna jest plastyka piersi z jednoczesnym wszczepieniem implantów piersiowych. Podczas jednego zabiegu wszczepia się implant pod mięsień piersiowy oraz redukuje nadmiar skóry poprzez plastykę typową dla podniesienia piersi.


Efekt

W wyniku zabiegu operacji plastycznej piersi z użyciem implantów Pacjenci uzyskują wymarzony efekt wizualny: wyrównanego, zmniejszonego lub powiększonego biustu. Efekty plastyki wymagają oczywiście odpowiednio długiej rekonwalescencji, jednak rezultaty takiej operacji są trwałe i doskonale widoczne. Implanty to zdecydowanie najbardziej efektywna i popularna operacja, jaką wykonuje się w celu powiększenia biustu.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.